Akademia Warstwy®

Akademia Warstwy®

Akademia jest programem rozwoju i przekazania komptencji pracy Metodą Warstwy®. 2-letni program (4 semestry) kończy się certyfikacją, upoważaniającą do samodzielnego przekazywania i rozwijania Metody oraz prowadzenia warsztatów i szkoleń. Studenci rozwijają kompetencje pracy na poziomie wszystkich 7 warstw człowieka. Absolwenci uzyskują umiejętności pracy indywidualnej oraz z procesem grupowym. 

Rekrutacja

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji do Akademii, należy przesłać mail o tytule AKADEMIA na adres info@warstwy.eu, zawierającego następujące dokumenty:

  • CV
  • list przedstawiający motywację do podjęcia szkolenia
  • formularz zgłoszeniowy (nowa wersja dostępna od stycznia 2017)

Podczas sesji trenowane są kompetencje pracy procesem werbalnym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym i fizycznym. Studiujemy poszczególne warstwy człowieka, identyfikujemy zasoby, ćwiczymy asystowanie w dialogach wewnętrznych, praktykujemy procesy. Studium samo w sobie jest fascynującą podróżą w głąb siebie a jednocześnie kuźnią najwyższych kompetencji pracy z człowiekiem

 

 

Po przesłaniu zestawu dokumentów kandydat zostanie zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Podczas rozmowy omawiane będą  doświadczenia kandydata związane z pracą trenerską, coachingową lub terapeutyczną (także fizjoterapeutyczną) pokrewną.

W okresie dwóch tygodni od rozmowy rekrutacyjnej kandydat zostanie poinformowany o decyzji.
Po przyjęciu do Akademii student otrzyma pakiet informacji dotyczących Akademii; kalendarz i miejsce zajęć oraz inne istotne informacje.

Metoda Warstwy® na Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Rekrutacja 2017-2018

Informacje i zapytania:

Formularz kontaktowy - Akademia